روش های ارسال محصول

مدت زمان ارسال بستگی به آماده بودن موارد سفارش در انبار داشته و از ۲۴ ساعت تا ۴ روز متغیر میباشد و چنانکه مدت زمان ارسال از ۱۰ روز گذشت ، تمامی وجوه دریافتی به شماره حساب اعلام شده توسط مشتری عودت داده خواهد شد.

لازم است مشتری در حضور مامور تحویل سفارش، سلامت فیزیکی کالا را بررسی و در صورت وجود مشکل یا ایراد از تحویل گرفتن آن خودداری کند.در صورتی که آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل قابل مشاهده است و کالا در زمان حمل دچار آسیب شده است، شما می‏‌توانید از تحویل گرفتن مرسوله خودداری نمایید تا جهت بررسی و ارسال مجدد به آراز فرش عودت شود. بدیهی است که تحویل گرفتن کالا توسط مشتری به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود.

هزینه ارسال محصولات زیر 4 میلیون تومان بر عهده مشتری میباشد.

روش های ارسال و تحویل سفارش در آراز فرش به شرح زیر است :

پست پیشتاز :
در صورت درخواست مشتری سفارش‌ها با پست پیشتاز ارسال می‌شوند.
پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 24 تا 72 ساعت کاری است

شما میتوانید در صفحه تسویه حساب، گزینه «پرداخت در محل» را انتخاب کنید و محصول را با پست پیشتاز درب منزل خود تحویل گرفته و هزینه آن را پرداخت کنید. لازم بذکر است که در این روش پرداخت، 100 هزار تومان به عنوان بیعانه و تایید صحت سفارش از مشتری دریافت خواهد شد که میتوانید آن را بصورت آنلاین یا کارت به کارت پرداخت کنید.

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید:

http://itemtracking.post.ir

سامانه اتوبوسرانی :

شما میتوانید ارسال از طریق سامانه اتوبوسرانی را انتخاب کنید. محصول تحویل اتوبوس به مقصد شهر شما شده و شما میتوانید با مراجعه به باربری ترمینال شهر خود با پرداخت هزینه حمل، محصولتان را تحویل بگیرید. در صورت انتخاب این روش ارسال، میتوانید هزینه محصول را هنگام تحویل پرداخت کنید.

راه آهن:

در صورت وجود ایستگاه راه آهن در شهر محل سکونتتان، میتوانید دریافت محصول از طریق باربری راه آهن را انتخاب کنید. در این روش نیز هزینه ارسال هنگام تحویل محصول توسط مشتری پرداخت میشود. از لحاظ هزینه ، ارسال از طریق راه آهن باصرفه تر است اما امکان ارسال از طریق راه آهن برای همه‌ی شهر های کشور امکان پذیر نیست.

هواپیمایی :

در صورت درخواست مشتری و وجود فرودگاه در شهر محل سکونت یا نزدیک آن، محصولات با باربری فرودگاه نیز ارسال میشود که هزینه آن نسبت به سایر روش ها، بالاتر خواهد بود.

توجه: ارسال به سایر کشور ها (تمام نقاط دنیا) نیز با روش درخواستی مشتری انجام می‌شود که هزینه آن بر عهده مشتری خواهد بود.

Admin