نوروز ۱۳۹۹ مبارک ارسال دیدگاه

سال نو مبارک

رسید مژده که آمد بهار و سبزه دمید / وظیفه گر برسد مصرفش گل است و نبید
مکن زغصه شکایت که در طریق طلب / به راحتی نرسید آنکه زحمتی نکشید

آرازفرش تبریز فرا رسیدن سال نو را تبریک و شادباش گفته و از خداوند منان سالی پر از سلامتی، شادابی و موفقیت را برای شما آرزو می‌کند.

سال ۹۸ هم با تمام بدی ها و خوبی هایش تمام شد. یک سال دیگر در کنار شما بودن افتخاری بزرگ برای آرازفرش میباشد. هر چند که آخر سال ۹۸ به صورت غیرمنتظره با شیوع ویروس کرونا مواجه شدیم و متاسفانه باعث به وجود آمدن اختلالات و تاثیرات منفی در زندگی همه مردم دنیا شد. آرزو داریم که در سال جدید با رعایت تمام نکات بهداشتی از این ویروس مصون مانده و سالی پر از سلامتی و لحظاتی شاد داشته باشید.

در سالی که گذشت سعی بر آن داشتیم که همواره با حفظ کیفیت ، تنوع محصولات را زیادتر کرده و با محصولات بیشتر و زیباتر در خدمت شما باشیم. متاسفانه گاها افزایش قیمت تابلو فرش باعث اختلاف قیمت های سایت و قیمت های اعلامی توسط بخش فروش شد که امسال سعی مان بر این خواهد بود که همواره قیمت های سایت با قیمت های بازار همخوانی داشته باشد.

همچنین خرسندیم به اطلاع برسانیم که گروه آرازفرش در حال گسترش خدمات خود میباشد که امیدواریم به زودی با معرفی خدمات و بخش های جدیدتر، در سال جدید بتوانیم با تمام توان در در خدمت شما مشتریان عزیز باشیم.

Admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *